GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Category
fr: Catégorie

en: Label
fr: Libellé

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Default
fr: Par défaut

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Location
fr: Emplacement

en: Method
fr: Méthode

en: Default method
fr: Méthode par défaut
