GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Statistics
kk: Статистика

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы
