GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Location
kn: ತಾಣ
