GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Category
lv: Kategorija

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Statistics
lv: Statistika

en: Page
lv: Lapa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Method
lv: Veids
