GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Category
mn: Ангилал

en: False
mn: Худал

en: Default
mn: Анхны утга

en: Statistics
mn: Статистик

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал
