GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Value
oc: Valor

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: Category
oc: Categoria

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Page
oc: Pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Method
oc: Metòde
