GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Value
th: ค่า

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: False
th: เท็จ

en: Statistics
th: สถิติ

en: Location
th: สถานที่ตั้ง
