GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Action
tr: Eylem

en: Category
tr: Kategori

en: Label
tr: Etiket

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Page
tr: Sayfa

en: Location
tr: Konum

en: Method
tr: Yöntem
