GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Category
ur: زمرہ

en: Label
ur: عنوان

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Page
ur: صفحہ
