GA Push (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Value
vi: Giá trị

en: Description
vi: Mô tả

en: Action
vi: Thao tác

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Label
vi: Nhãn

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Default
vi: Mặc định

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Page
vi: Trang

en: Location
vi: Vị trí

en: Method
vi: Phương thức
