GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: Statistics
af: Statistieke

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Method
af: Metode
