GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Category
bg: Категория

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Statistics
bg: Статистики

en: Page
bg: Страница

en: Location
bg: Местоположение
