GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Action
cs: Akce

en: Category
cs: Kategorie

en: Label
cs: Popisek

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Page
cs: Stránka

en: Location
cs: Místo

en: Method
cs: Metoda
