GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Category
cy: Categori

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Page
cy: Tudalen

en: Location
cy: Lleoliad

en: Method
cy: Dull
