GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Category
gl: Categoría

en: Label
gl: Etiqueta

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Default
gl: Predeterminado

en: Event
gl: Evento

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Page
gl: Páxina

en: Location
gl: Localización

en: Method
gl: Método
