GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Label
gu: શિર્ષક

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Method
gu: પદ્ધતિ
