GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Category
ka: კატეგორია

en: Label
ka: სათაური

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Method
ka: მეთოდი
