GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Label
ml: അടയാളം
