GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Category
mr: वर्ग

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Method
mr: पद्धत(Method)
