GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Category
ps: ټولی

en: Default
ps: تلواله

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Page
ps: پاڼه
