GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Value
ru: Значение

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Category
ru: Категория

en: Label
ru: Метка

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Default
ru: По умолчанию

en: Event
ru: Событие

en: Statistics
ru: Статистика

en: Page
ru: Страница

en: Location
ru: Место

en: Method
ru: Метод

en: Debug mode
ru: Режим отладки
