GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано
