GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Location
ug: ئورنى

en: Method
ug: ئۇسۇل
