GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Value
bs: Vrijednost

en: Description
bs: Opis

en: Category
bs: Kategorija

en: Label
bs: Oznaka

en: Event
bs: Događaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija
