GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Value
da: Værdi

en: Description
da: Beskrivelse

en: Action
da: Handling

en: Category
da: Kategori

en: Label
da: Etiket

en: True
da: Sandt

en: False
da: Falsk

en: Default
da: Standard

en: Event
da: Begivenhed

en: Statistics
da: Statistik

en: Page
da: Side

en: Location
da: Lokation

en: Method
da: Metode
