GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Category
eo: Kategorio

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Page
eo: Paĝo

en: Location
eo: Loko
