GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Value
hr: Vrijednost

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: Category
hr: Kategorija

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Default
hr: Zadano

en: Event
hr: Događanje

en: Statistics
hr: Statistike

en: Page
hr: Stranica

en: Location
hr: Lokacija

en: Method
hr: Metoda
