GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: Description
id: Deskripsi

en: Action
id: Tindakan

en: Category
id: Kategori

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: Default
id: Bawaan

en: Event
id: Acara

en: Statistics
id: Statistik

en: Page
id: Halaman

en: Location
id: Lokasi

en: Method
id: Metode
