GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: Description
ja: 説明

en: Action
ja: アクション

en: Category
ja: カテゴリー

en: Label
ja: ラベル

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Default
ja: デフォルト

en: Event
ja: イベント

en: Statistics
ja: 統計

en: Page
ja: ページ

en: Location
ja: 場所

en: Method
ja: メソッド

en: Debug mode
ja: デバッグモード
