GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Category
nl: Categorie

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Event
nl: Evenement

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Page
nl: Pagina

en: Location
nl: Locatie

en: Method
nl: Methode

en: Debug mode
nl: Debug modus
