GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Category
pl: Kategoria

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Event
pl: Termin

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Page
pl: Strona

en: Location
pl: Położenie

en: Method
pl: Metoda

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
