GA Push (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: Description
pt: Descrição

en: Action
pt: Ação

en: Category
pt: Categoria

en: Label
pt: Etiqueta

en: True
pt: Verdadeiro

en: False
pt: Falso

en: Default
pt: Predefinido

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Page
pt: Página

en: Location
pt: Localização

en: Method
pt: Método
