GA Reports (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Value
cs: Hodnota

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Statistics
cs: Statistiky

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Users
cs: Uživatelé

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Messages
cs: Zprávy

en: Apply
cs: Použít

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: contains
cs: obsahuje

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: exposed
cs: vystavený

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
