GA Reports (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Is less than
el: Είναι μικρότερο/η από

en: Is less than or equal to
el: Είναι μικρότερο/η ή ίσο/η με

en: Is equal to
el: Είναι ίση/ο με

en: Is greater than or equal to
el: Είναι μεγαλύτερο/η ή ίσο/η με

en: Is greater than
el: Είναι μεγαλύτερο/η από

en: Is not equal to
el: Δεν είναι ίσο/η με

en: Desc
el: Φθί

en: Users
el: Χρήστες

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: @min and @max
el: @min και @max

en: contains
el: περιέχει

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Profile ID
el: Α/Α προφίλ

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Web Property ID
el: Αναγνωριστικός ιδιότητας ιστού

en: Asc
el: Αύξ

en: Locally cached tracking code file has been updated.
el: Το αρχείο του κώδικα παρακολούθησης ενημερώθηκε στην λανθάνουσα μνήμη.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
el: Το αρχείο του κώδικα παρακολούθησης αποθηκεύτηκε στην λανθάνουσα μνήμη.

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
el: Ένα έγκυρο αναγνωριστικό ιδιότητας ιστού του Google Analytics διακρίνει σε κεφαλαία-πεζά και είναι της μορφής UA-xxxxxxx-yy.
