GA Reports (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is less than
ka: ნაკლებია ვიდრე

en: Is less than or equal to
ka: ნაკლებია ვიდრე ან უდრის

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is greater than or equal to
ka: მეტია ვიდრე ან უდრის

en: Is greater than
ka: მეტია ვიდრე

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Desc
ka: აღწერა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Messages
ka: შეტყობინებები
