GA Reports (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Block
ur: بلاک

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
