GA Reports (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Statistics
az: Statistika

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Contains
az: Tərkibində

en: Does not contain
az: Tərkibində yoxdur

en: Is less than or equal to
az: Az və ya bərabərdir

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is greater than or equal to
az: Böyük və ya bərabərdir

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Desc
az: azaldın

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Sort by
az: Sırala

en: Messages
az: Mesajlar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: @min and @max
az: @min və @max

en: contains
az: ehtiva edir

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: exposed
az: məruz

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: And
az: və

en: Status message
az: Status mesajı
