GA Reports (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Date
bn: তারিখ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Users
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
