GA Reports (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Statistics
lv: Statistika

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Desc
lv: Dilst.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: contains
lv: satur

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: exposed
lv: eksponēts

en: And max
lv: Un maks.

en: And
lv: Un

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
