GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Users
es: Usuarios

en: Basics
es: Básicas

en: Privacy
es: Privacidad

en: Plugins
es: Extensiones

en: Domains
es: Dominios

en: Anonymize IP
es: Anonimizar IP

en: Track User ID
es: Rastrear ID de usuario
