GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Domains
eu: Domeinuak
