GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل
