GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Roles
hr: Uloge

en: Users
hr: Korisnici

en: Plugins
hr: Dodatak
