GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Roles
ja: 役割

en: Users
ja: ユーザー

en: Basics
ja: 基本

en: Privacy
ja: プライバシー

en: Plugins
ja: プラグイン

en: Domains
ja: ドメイン

en: Google Analytics
ja: Google アナリティクス

en: Track User ID
ja: トラックユーザーID
