GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Include
oc: Inclure

en: Exclude
oc: Exclure

en: Roles
oc: Ròtles

en: Users
oc: Utilizaires

en: Domains
oc: Domenis
