GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Roles
ru: Роли

en: Users
ru: Пользователи

en: Basics
ru: Базовые

en: Privacy
ru: Конфиденциальность

en: Plugins
ru: Плагины

en: Domains
ru: Домены
