GAnalytics (gacsp) (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Roles
vi: Vai trò

en: Users
vi: Người dùng

en: Privacy
vi: Riêng tư

en: Plugins
vi: Trình cắm
