GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Include
az: Daxildir

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Roles
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Plugins
az: Pluqinlər
