GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Roles
da: Roller

en: Users
da: Brugere

en: Privacy
da: Privatliv

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Domains
da: Domæner
