GAnalytics (gacsp) (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Include
fr: Inclure

en: Exclude
fr: Exclure

en: Roles
fr: Rôles

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Basics
fr: Les bases

en: Privacy
fr: Confidentialité

en: Domains
fr: Domaines

en: Anonymize IP
fr: Rendre l'IP anonyme

en: Track User ID
fr: Suivre les ID des utilisateurs
